Vanilková

Vanilkový krém v bezmliečnej verzii je pre mňa unikátom, ktorý naozaj chutí vanilkovo bez rušivých momentov. Jemnulinký krém varím s voňavými zrnkami tahitskej vanilky, ktorý spevním voňavým kakaovým maslom. S mandľovým, korpusom, jahodami, banánmi a nugátom tvorí dokonalú súhru. V prípade bezorechovej verzie je úžasná s páperovým čokoládovým korpusom, banánmi a jahodami.

Zloženie torty

tahitská vanilka, kakaové maslo, trstinový cukor, kokosový krém, škrob, bio kakaový prášok, ryžová múka, vajíčka z voľného výbehu, ovocie
(nugát, mandle v prípade použitia mandľového korpusu a nugátu v plnke)

alergény sú vyznačené tmavým písmom

Trvanlivosť torty

Tortu odporúčam spotrebovať do 72 hodín od jej prevzatia, pri uskladnení v chlade do 4 °C. Pol hodinu pred podávaním odporúčam tortu presunúť mimo chladu, jej chute sa rozvinú.

Cena torty

Zahŕňa tortu vrátane podložky a krabice, so zdobením ovocím, orieškami, bylinkami, lyofilizovaným ovocím.
Torta je zvyčajne obtiahnutá krémom, ktorý je vo vnútri, môžem ho však meniť podľa charakteru zdobenia a jeho elasticity.

Zdobenie torty

Na tortu môžem pridať želé cukríky, ktoré si vyrábam sama z čisto ovocnej šťavy, pralinky, snehové pusinky, kvietky pestované na slovenskej farme, alebo rôzne nejedlé doplnky, ktoré sú uvedené v objednávkovom formulári.

mega veľká

6000g
30–40 porcií
239€
cena je uvedená s DPH

klasická

3000g
15–20 porcií
136€
cena je uvedená s DPH

veľká

4000g
20–25 porcií
159€
cena je uvedená s DPH

Objednávka

veľkosť torty
zdobenie torty

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov