Svadba

Nezabudnuteľná svadobná torta pre váš výnimočný deň, lebo ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok a v prípade sladkého to platí viacnásobne.

Milá NEVESTA a ŽENÍCH,
prajete si, aby bol
Váš deň nezabudnuteľný?

Nemajte obavy, ste na správnej adrese, práve listujete stránky labužníčky, pre ktorú je jedlo vášňou a s rovnakou vášňou pretavuje svoje chuťové zmysly do sladkých diel.
A keďže nie som továreň, som malinká manufaktúra, Vaša torta dostane všetku potrebnú dávku pozornosti a precítenia.
Presne takú ako keď varíte obed svojej milovanej osobe.

Navyše, k torte obdržíte ešte jeden bonus – s ľahkosťou vyhoviete všetkým svojim hosťom, nakoľko ich prípadné potravinové obmedzenia nie sú pre nás žiadnou prekážkou a spoločne si vychutnáte chute, ktoré budú pre všetkých novým príjemným zážitkom.

A kto by nechcel byť pohostinnou kráľovnou a kráľom svojho dňa, na ktorých budú hostia s láskou spomínať ?

Zákusky, koláčiky, miňonky, chuťovky
môžu byť príjemným doplnkom k torte, alebo môžu slúžiť ako hlavné sladké pohostenie, prípadne z nich môžme pripraviť milé a chutné výslužky.
Ku všetkým sladkostiam bude priložený ich presný lyrický opis spolu s piktogramami alergénov, ktorý hosťovi umocní zážitok z ochutnávanej dobroty.

Chcem svadobnú tortu, aký je ďalší postup?

1. Predstavu o príchutiach, veľkostiach a cenách tort z mojej dielne získate kliknutím SEM a ďalšie doplňujúce informácie nájdete TU .
Ak medzi danými tortami nájdete príchuť a zároveň veľkosť, ktorá plní vaše predstavy, neváhajte a urobte objednávku priamo cez formulár k danej torte. Ak si prosíte poschodovú tortu, alebo viac tort a zákusky, pokračujte v čítaní ďalej.

V prípade, že máte na svadbe mnoho hostí a priali by ste si moje sladkosti vyskúšať predom, môžte si objednať tortovú ochutnávku, ktorej dátum bude zverejnený na stránke, alebo ma kontaktujte a dohodneme sa na termíne, kedy budem mať v ponuke na voľný odber aj jednotlivé zákusky. Urobíte si takto lepší obraz o chutiach mojich sladkostí, ak ste ich ešte nemali možnosť ochutnať.

2. Napíšte mi svoju predstavu o počte hostí, chuťové preferencie, intolerancie, ktoré by som mala zohľadniť, prípadne predstavu o výslednom outfite torty a hneď ako to bude možné Vám pošlem návrh o veľkosti torty, príchutiach a samozrejme aj cenovú ponuku.
V prípade, že by ste si k torte prosili aj zákusky, v návrhu bude zoznam najobľúbenejších zákuskov, v ktorom si nasimulujete počty a druhy zákuskov podľa potrieb.

3. Následne si všetky predstavy prejdeme spoločne a ja urobím všetko pre to, aby som ich pretavila do jedného chutného a na pohľad príjemného celku.

4. Prevzatie torty a zákuskov sa uskutočňuje v priestoroch prevádzky Zdravé torty od Katky. Ak nebudete mať možnosť si tortu prevziať osobne a ak to bude v mojich časových možnostiach, tortu Vám priveziem v rámci Bratislavy, prípadne do 30 km od prevádzky.

Objednávka svadobnej torty

zdobenie torty
prosím si aj zákusky

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov