info pred objednávkou

Každá torta z mojej dielne je vyrábaná mojimi rukami v spojení s mojou momentálnou mysľou, náladou, pohodou, láskou, s prírodnými surovinami, ktoré tiež nie sú vždy identické, ale každou novou dodávkou sa menia.
Preto je každá torta iná. Je iná chuťou, zdobením, farbou, ako tá, na ktorú sa práve pozeráte, alebo, ktorú ste jedli u Vášho blízkeho. Nemá identickú dvojičku.
Môžete mať konkrétnu predstavu o chuti, alebo vizuáli torty, vedzte však, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude iná, akú momentálne imaginárne pociťujete na jazyku. Každá torta je však pripravovaná s maximálnou chuťou, precítením a niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti čarovania s prírodnými surovinami. Nemajte však obavy, malinová bude vždy malinová, ale môže mať svoje chuťové a farebné odtiene.

1. Torty som pre lepšiu orientáciu (najmä pre maškrtníkov s intoleranciou alebo určitým stravovacím smerom) rozdelila do základných kategórií.
Ak však nemáte žiadne stravovacie obmedzenie, odporúčam si pozrieť všetky kategórie, nakoľko v nich nájdete naozaj zaujímavé kombinácie.
2. Vyberte si príchuť torty, ktorá spĺňa Vaše predstavy.
Ak by ste mali predstavu o drobnej zmene korpusu, prípadne ovocia medzi korpusmi, napíšte mi ju prosím do poznámky. V prípade, že máte úplne odlišnú predstavu o Vašej torte, vyplňte objednávkový formulár na „torta na mieru“.
3. Vyplňte objednávkový formulár priamo na torte, ktorú ste si vybrali.
Ak je pre Vás dôležité zdobenie torty na konkrétnu príležitosť (narodeniny pre dieťa, dámu, pána, krst , výročie, firemná akcia, svadba), nezabudnite mi tento tento fakt uviesť v objednávke.
Taktiež je veľmi dôležité v časti „poznámky“ uviesť, ktorá surovina v žiadnom prípade nesmie byť v torte použitá (aj keď nie je uvedená priamo v popise torty, môže sa stať, že surovina, ktorá sa mi bude v daný moment do torty hodiť , bude použitá na vylepšenie danej chuti).
4. Po odoslaní objednávkového formulára Vám do emailovej schránky príde automatický potvrdzovací mail, odporúčam si skontrolovať jeho doručenie a následne si ho prečítať.
Ak by Vám automatický potvrdzovací mail neprišiel a moja osobná odpoveď Vám ponáhľa, v pracovných dňoch mi zavolajte, prípadne kedykoľvek napíšte krátku správu cez sms, alebo WhatsApp.
5. Ihneď ako budem mať časový priestor, odpíšem Vám osobne a preberieme si kompletne detaily objednávky.
6. Pre tortu je potrebné si prísť osobne, nakoľko na donášku momentálne nemám časový priestor. Sú však situácie, kedy sa vieme na donáške torty dohodnúť (zvyčajne utorky, alebo niektoré soboty), vtedy platí cena za dovozné od 15 eur s dph.
7. Zaplatiť za tortu môžete pri jej prevzatí, buď platobnou kartou, alebo v hotovosti. V prípade objednávky od 150 eur s dph sa dohodneme na zálohe formou prevodu na bankový účet.

Ešte pár dôležitých faktov:
SPOTREBA TORTY – pri každej torte uvádzam odporúčanie na spotrebovanie torty, avšak, ak by sa torta nepodarila spotrebovať do daného času, má svoju rezervu na jej dokonzumovanie na ďalší deň, nakoľko každá jedna torta je pripravovaná na absolútne čerstvo. Tortu je však potrebné celý čas udržovať v chladničke pri stálej teplote 4 stupne Celzia a riadne zabalenú v cukrárskej krabici, ktorá je súčasťou torty.
VEĽKOSŤ TORTY – pri každej torte uvádzam priemer torty, počet porcií, ktoré je možné z torty nakrájať a gramáž, ktorá je podstatná, nakoľko priamo hovorí o množstve použitých surovín. Zvyčajne sú bezmliečne a vegan torty ťažšie, nakoľko na dosiahnutie potrebnej výšky slávnostnej torty je použitých viac surovín a môžu sa zdať vizuálne menšie ako mliečne torty, ktoré viem „našľahať“ do väčších rozmerov, pôsobí tak torta väčšia. Nemajte však obavy, každá torta má všetko to, čo má mať, o nič som Vás neukrátila.
PREVOZ TORTY – tortu prevážajte vo vopred vychladenom aute, v rovnej polohe, ideálne v kufri auta, alebo na mieste spolujazdca. Nepokladajte tortu na sedadlo, nakoľko je zvyčajne šikmé a torta sa môže zosunúť z podložky. Taktiež prudko nebrzdite, nakoľko to môže mať tiež vplyv na posun torty.
Ak plánujete tortu prevážať viac ako 50 km, prosím, upozornite ma na tento fakt pred výberom samotnej torty, aby som Vám odporučila tortu, ktorá je na dlhší prevoz vhodná.
ODOVZDÁVANIE TORT – torty pečiem od pondelka, odovzdávam od utorka do soboty doobeda. Nedeľu, ako jediný deň v týždni si dovoľujem ponechať voľný pre svoju milovanú rodinu a osobný relax.
TERMÍNY NA OBJEDNANIE TORTY – moju výrobňu tvorím JA a jeden, maximálne dvaja pomocníci. Aby som si zachovala svoj osobný prístup k Vám a torte pre Vás nebude to inak ani v budúcnosti. Preto je moja výrobná kapacita značne limitovaná a akonáhle viete, že si prosíte tortu odo mňa aj s termínom realizácie, neváhajte odoslať objednávkový formulár. Veľmi rýchlo sa mi naplní kapacita najmä na soboty, po nich piatky a ja naozaj s ťažkým srdcom odmietam každú jednu objednávku.

Teším sa na Vašu správu a verím, že spoločnými silami vyberieme Vašu chuťovú favoritku a torta z mojej dielne plnej chutných zdravostí bude pre Vás zážitkom.

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov