marlenková

Jemnulinké nemedové pláty sladené cukrom z kokosových kvetov, osviežené pravým trstinovým rumom, dopĺňa marcipánový krém z môjho vlastnoručne vareného marcipánu a čerstvo drvené vlašské orechy tvoria nenapodobiteľnú kombináciu chutí pripomínajúcu klasiku v marlenke. Torta má vyvážený pomer cukrov a tukov, napriek tomu je veľmi sýta a plnochutná. Na osvieženie môžem pridať rozvar z korenených hrušiek.

Zloženie torty

bezlepková ovsená múka, jemná ryžová múka, múka zo zlatého ľanu, mandle, cukor z kokosových kvetov, tapiok, vlašské orechy/pekanové orechy, trstinový cukor, olej z hroznových semienok, soda bicarbona, jablčný ocot, škrob, trstinový rum, tahitská vanilka, koreniny, hrušky

alergény sú vyznačené tmavým písmom

Trvanlivosť torty

Tortu odporúčam spotrebovať do 72 hodín od jej prevzatia, pri uskladnení v chlade do 4 °C. Pol hodinu pred podávaním odporúčam tortu presunúť mimo chladu, jej chute sa rozvinú.

Cena torty

Zahŕňa tortu vrátane podložky a krabice, so zdobením ovocím, orieškami, bylinkami, lyofilizovaným ovocím.
Torta je zvyčajne obtiahnutá krémom, ktorý je vo vnútri, môžem ho však meniť podľa charakteru zdobenia a jeho elasticity.

Zdobenie torty

Na tortu môžem pridať želé cukríky, ktoré si vyrábam sama z čisto ovocnej šťavy, pralinky, snehové pusinky, kvietky pestované na slovenskej farme, alebo rôzne nejedlé doplnky, ktoré sú uvedené v objednávkovom formulári.

mega veľká

6800g
35–45 porcií
259€
cena je uvedená s DPH

klasická

3400g
15–20 porcií
141€
cena je uvedená s DPH

veľká

4600g
20–25 porcií
170€
cena je uvedená s DPH

Objednávka

veľkosť torty
zdobenie torty

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov