Malinová

Jej krém tvoria maliny zjemnené luxusným kakaovým maslom, korenené pravou vanilkou. Je veľmi výrazná po malinách. S kokosový korpusom a mangom bude mať nádych exotiky, s makovým korpusom a čučoriedkami bude sviežo sýta a s čokoládovým korpus a banánmi bude plná výrazných chutí. Stačí si len vybrať, každá kombinácia má svoj typický charakter.

Zloženie torty

maliny, kakaové maslo, kokosová smotana, tahitská vanilka, škrob, kokosová múka/kakaový prášok 22%tný/mak, ryžová múka, vajíčka z voľného výbehu , ovocie

alergény sú vyznačené tmavým písmom

Trvanlivosť torty

Tortu odporúčam spotrebovať do 72 hodín od jej prevzatia, pri uskladnení v chlade do 4 °C. Pol hodinu pred podávaním odporúčam tortu presunúť mimo chladu, jej chute sa rozvinú.

Cena torty

Zahŕňa tortu vrátane podložky a krabice, so zdobením ovocím, orieškami, bylinkami, lyofilizovaným ovocím.
Torta je zvyčajne obtiahnutá krémom, ktorý je vo vnútri, môžem ho však meniť podľa charakteru zdobenia a jeho elasticity.

Zdobenie torty

Na tortu môžem pridať želé cukríky, ktoré si vyrábam sama z čisto ovocnej šťavy, pralinky, snehové pusinky, kvietky pestované na slovenskej farme, alebo rôzne nejedlé doplnky, ktoré sú uvedené v objednávkovom formulári.

mega veľká

6000g
30–40 porcií
238€
cena je uvedená s DPH

klasická

3000g
15–20 porcií
135€
cena je uvedená s DPH

veľká

4000g
20–25 porcií
159€
cena je uvedená s DPH

Objednávka

veľkosť torty
zdobenie torty

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov