kávová

Káva s citrónom a čokoládou ... Kto by povedal, že táto kombinácia ladí? Odporúčam ju všetkým, ktorí radi objavujú nové kombinácie tvoriace chuťovú dokonalú súhru. Páperový čokoládový plát prelievam žĺtkovým mascarpone krémom so zrniečkami odrodovej kávy a silným espressom , ktorý predelím citrónovým curdom, varený z bio citrónov a čerstvého masla z farmy.

Zloženie torty

bio kakaový prášok, ryžová múka, vajíčka z voľného výbehu, farmárske maslo, bio citróny, mascarpone, tahitská vanilka, odrodová káva
alergény sú vyznačené tmavým písmom

Trvanlivosť torty

Tortu odporúčam spotrebovať do 72 hodín od jej prevzatia, pri uskladnení v chlade do 4 °C. Pol hodinu pred podávaním odporúčam tortu presunúť mimo chladu, jej chute sa rozvinú.

Cena torty

Zahŕňa tortu vrátane podložky a krabice, so zdobením ovocím, orieškami, bylinkami, lyofilizovaným ovocím.
Torta je zvyčajne obtiahnutá krémom, ktorý je vo vnútri, môžem ho však meniť podľa charakteru zdobenia a jeho elasticity.

Zdobenie torty

Na tortu môžem pridať želé cukríky, ktoré si vyrábam sama z čisto ovocnej šťavy, pralinky, snehové pusinky, kvietky pestované na slovenskej farme, alebo rôzne nejedlé doplnky, ktoré sú uvedené v objednávkovom formulári.

mega veľká

6000g
35–45 porcií
249€
cena je uvedená s DPH

klasická

3000g
15–20 porcií
136€
cena je uvedená s DPH

veľká

4000g
20–25 porcií
168€
cena je uvedená s DPH

Objednávka

veľkosť torty
zdobenie torty

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov