jogurtová

Farmársky jogurt, smotana a pravá vanilka dokonale vyšľahané do obľúbeného detského krému v spojení s vanilkovým cirokovým korpusom, banánmi, čučoriedkami, malinami, alebo jahodami, tvorí jemný , nestarnúci dezert pre škôlkarov, ale aj dospelých. Torta je nižšia s väčším priemerom, aby sa dospelým lepšie krájala a deti dostali veľkosť porcie, ktorá akurátne ulahodí ich bruškám. Je ozdobená dookola čerstvým ovocím podľa sezóny a v strede efektnou sviečkou podľa veku oslávenca. Jogurtová torta je ideálna ako zdravá maškrta na oslavu v škôlke a možno ju ocení aj dospelák, ktorý miluje "nepečenú tortu".

Zloženie torty

farmársky jogurt a smotana, tahitská vanilka, maliny, banán, lesné plody (prípadne iné ovocie) , ciroková, jemná ryžová múka, tapiok, vajíčka z voľného výbehu, trstinový cukor

alergény sú vyznačené tmavým písmom

Trvanlivosť torty

Tortu odporúčam spotrebovať do 48 hodín od jej prevzatia, pri uskladnení v chlade do 4 °C. Podávať sa môže ihneď po vybratí z chladu.

Cena torty

Zahŕňa tortu vrátane podložky a krabice, so zdobením čerstvým ovocím a sviečkou. Prizdobenie vlajkami s menom, želé „necukríkmi“ je možné, ich cena nad rámec torty.
Zloženie tejto torty nie je možné meniť.

veľká

35–45 porcií
5000g
129€
cena je uvedená s DPH

malá

15–18porcií
2000g
79€
cena je uvedená s DPH

klasická

20–25 porcií
3000g
99€
cena je uvedená s DPH

Objednávka

veľkosť torty

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov