Svadba

Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok a v prípade sladkého to platí viacnásobne.

Jedlo je vašou vášňou, vychutnávate si každé sústo, skúmate jeho tóny a pôvod použitej ingrediencie.
Radi by ste si však kúsok sladkého zážitku vychutnali aj so svojimi blízkymi vo svoj veľký deň, kedy si beriete lásku svojho života.

Nemajte obavy, ste na správnej adrese, práve listujete stránky labužníčky, pre ktorú je jedlo vášňou a s rovnakou vášňou pretavuje svoje chuťové zmysly do sladkých diel.
A keďže nie som továreň, som malinká manufaktúra, Vaša torta dostane všetku potrebnú dávku pozornosti a precítenia.
Presne takú ako keď varíte obed svojej milovanej osobe.

Spomínate si na lahodnosť jahody, ktorú si vypestujete sami v záhradke, alebo kúpite od tetky od vedľa, ktorá ich pestuje pre malý okruh zákazníkov? Cítite ten rozdiel oproti jahodám kupovaným vo veľkom obchode?
Presne takto chutí moja torta .. čisto, prírodne, domácky a s nenapodobiteľnou chuťou.

Navyše, k torte obdržíte ešte jeden bonus – s ľahkosťou vyhoviete všetkým svojim hosťom, nakoľko ich prípadné potravinové obmedzenia nie sú pre Vás žiadnou prekážkou a spoločne si vychutnáte chute, ktoré budú pre všetkých novým príjemným zážitkom.

A kto by nechcel byť pohostinnou kráľovnou a kráľom svojho dňa, na ktorých budú hostia s láskou spomínať ?

Zákusky, koláčiky, miňonky, chuťovky
môžu byť príjemným doplnkom k torte, alebo môžu slúžiť ako hlavné sladké pohostenie, prípadne z nich môžme pripraviť milé a chutné výslužky.
Ku všetkým sladkostiam bude priložený ich presný lyrický opis spolu s piktogramami alergénov, ktorý hosťovi umocní zážitok z ochutnávanej dobroty.

Chcem svadobnú tortu, aký je ďalší postup?

1. Predstavu o príchutiach, veľkostiach a cenách tort z mojej dielne získate kliknutím SEM a ďalšie doplňujúce informácie nájdete TU .
Ak medzi danými tortami nájdete príchuť a zároveň veľkosť, ktorá plní vaše predstavy, neváhajte a urobte objednávku priamo cez formulár k danej torte. Ak si prosíte poschodovú tortu, alebo viac tort a zákusky, pokračujte v čítaní ďalej.

V prípade, že máte na svadbe mnoho hostí a priali by ste si moje sladkosti vyskúšať predom, môžte si objednať tortovú ochutnávku, ktorej dátum bude zverejnený na stránke, alebo ma kontaktujte a dohodneme sa na termíne, kedy budem mať v ponuke na voľný odber aj jednotlivé zákusky. Urobíte si takto lepší obraz o chutiach mojich sladkostí, ak ste ich ešte nemali možnosť ochutnať.

2. Napíšte mi svoju predstavu o počte hostí, chuťové preferencie, intolerancie, ktoré by som mala zohľadniť, prípadne predstavu o výslednom outfite torty a hneď ako to bude možné Vám pošlem návrh o veľkosti torty, príchutiach a samozrejme aj cenovú ponuku.
V prípade, že by ste si k torte prosili aj zákusky, v návrhu bude zoznam najobľúbenejších zákuskov, v ktorom si nasimulujete počty a druhy zákuskov podľa potrieb.

3. Následne si všetky predstavy prejdeme spoločne a ja urobím všetko pre to, aby som ich pretavila do jedného chutného a na pohľad príjemného celku.

4. Prevzatie torty a zákuskov sa uskutočňuje v priestoroch prevádzky Zdravé torty od Katky. Ak nebudete mať možnosť si tortu prevziať osobne a ak to bude v mojich časových možnostiach, tortu Vám priveziem v rámci Bratislavy, prípadne do 30 km od prevádzky.

Objednávka svadobnej torty

zdobenie torty
prosím si aj zákusky

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov