Punčová

Vedeli ste, že práve griotka je základom prastarého receptu na punčový rez? Punčová z mojej dielne je inšpirovaná týmto receptom , obsahuje višňový punč tvorený z pravého slovenského višňového vína a korenistého trstinového rumu. Korpus z cirokovej a jemnej ryžovej múky je zvýraznený černicovým , alebo šípkovým lekvárom. Vrch torty prelievam citrónovým , alebo višňovým krémom, ktorý tortu príjemne osvieži. Spojením týchto chutí sa torta stáva nezabudnuteľným zážitkom.

Zloženie torty

lokálne višňové víno, trstinový rum, moja vlastnoručne vyrábaná griotka, trstinový cukor, ciroková múka, lepivá ryžová múka, múka zo zlatého ľanu, soda bicarbona, jablčný ocot, olej z hroznových semienok, koreniny, tahitská vanilka, černicový/ríbezľový lekvár ,
poleva lemon curd – bio citróny, vajíčka, brezový cukor, kokosový krém, kakaové maslo
višňová poleva – višňový lekvár, škrob, kokosový krém,kakaové maslo

alergény sú vyznačené tmavým písmom

Trvanlivosť torty

Tortu odporúčam spotrebovať do 72 hodín od jej prevzatia, pri uskladnení v chlade do 4 °C. Pol hodinu pred podávaním odporúčam tortu presunúť mimo chladu, jej chute sa rozvinú.

Cena torty

Zahŕňa tortu vrátane podložky a krabice, so zdobením ovocím, orieškami, bylinkami, lyofilizovaným ovocím.
Torta je zvyčajne obtiahnutá krémom, ktorý je vo vnútri, môžem ho však meniť podľa charakteru zdobenia a jeho elasticity.

Zdobenie torty

Na tortu môžem pridať želé cukríky, ktoré si vyrábam sama z čisto ovocnej šťavy, pralinky, snehové pusinky, kvietky pestované na slovenskej farme, alebo rôzne nejedlé doplnky, ktoré sú uvedené v objednávkovom formulári.

mega veľká

6000g
30–40 porcií
228€
cena je uvedená s DPH

klasická

3000g
15–20 porcií
125€
cena je uvedená s DPH

veľká

4000g
20–25 porcií
159€
cena je uvedená s DPH

Objednávka

veľkosť torty
zdobenie torty

©2018 vytvorené značkou Zdravé torty od Katky. Všetky práva na obsah vyhradené.
Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Ochrana osobných údajov